Signal White Now Men Gülüşü

Ağız ve diş bakımı konusunda dünyadaki tüm erkekler ve kadınlar birbirinden ayrılıyor. Dünya geneline bakıldığı zaman, kadınların ağız ve diş sağlıklarına daha çok özen gösterdiği, yapılan araştırmalar sonucunda ortaya çıkıyor. Kadınlar diş fırçalamayı güzelliklerinin, yaptıkları makyajların bir parçası olarak görüyor. Ancak erkekler maalesef diş fırçalamayı sadece bir zorunluluk olarak görüyor; ”aman ağzım kokmasın, soğan yedim bi fırçalıyım geliyim” sözleri yerine, daha beyaz dişler, daha sağlıklı bir ağız, daha iyi bir gülüş için dişlerimi fırçalıyım diyeni duyan yoktur sanırım.

İşte tam bu aşamada Signal iç sesimize tercüman olarak; mavi ışık teknolojisi ile, normal macunlardan iki kat daha güçlü bir formül elde ederek, erkeklerin ağız ve diş sağlığı için çok daha faydalı bir macun piyasaya sürüyor. Ürün güçlü formülü sayesinde daha mutlu bir gülüş sağlıyor ve dişteki, sigara, kahve, çay, alkol lekelerine karşı savaş açıyor. Düzenli kullanımda ise lekelerde gözle görülür bir tedavi sağlıyor. Aynı zamanda mavi ışık teknolojisi ile üretildiği için yüksek oranda diş rengini beyazlatmaya yardımcı oluyor.

Signal White Now Men Gülüşü
Signal White Now Men Gülüşü

Ürünün amblajı bir diş macununa göre oldukça şık. İçeriğinde citrus, nane ve mentol aroması hakim. Ürünü bayanların kullanmasında hiçbir sakınca yok. Merak edip denemek isteyen herkes deneyebilir.

Araştırmalara göre; her 4 kadından 1’i, ilk buluşmada erkeğin gülümsemesi güzel olmazsa hayal kırıklığına uğruyor ve birdaha görüşmek istemiyor.

Haydi beyler bu işler bir gülüşünüze bakar!

Yorum Yapın