Shiseido ile güneşten korkma

Dünyanın ilk güneş makyajını geliştiren Shiseido’nun güneş fondotenleri UVB/UVA ışınlarına karşı koruma sağlıyor. Bu ürünler suya, tere, yağa karşı hiçbir reaksiyon göstermiyor ve gün boyu kalıcılık sağlıyor. Hem mükemmel ten, hem de mükemmel koruma sağlayan bu ürünleri tanıyalım.

Sun Protection Compact Foundation: Bu ürün UVA/UVB ışınlarına karşı mücadele eden bir pudra fondöten. Mat bitişle ipeksi bir doku veriyor. Hızlı yapılması gereken, acil durum makyajları için ideal.

Sun Protection Stick Foundation: Kremsi yapısıyla pürüzsüz bir bitiş sağlıyor. Kapatıcılıkları yüksek ve suya çok dayanıklı ürünler.

Sun Protection Liquid Foundation: Likit yapısı sayesinde ferah bir his bırakıyor. Bulaşmaya ve suya karşı dayanıklı. Gün boyunca kalıcı. Işıltı bir bitişi var.

GÜNEŞ KORUMA

Shiseido Expert Sun serisi, cildi güneşin zararlı ışınlarından eşit şekilde korumak için çığır açan özel bir teknoloji ‘SuperVeil-UV 360TM’ ve ‘ProfenseCELTM teknolojisi ile geliştirilmiştir.

Bu yeni teknoloji UV filtrelerinin cilde eşit şekilde dağılmasını sağlar. Güneş yanığı, kırışıklık ve lekelere karşı cildi korur. Bu seri suya çok dayanıklıdır. Kolay temizlenir ve yapışkan bir yapıda olmadığı için uçuşan kumlar üzerinize yapışmaz.

Shiseido Extra Smooth Sun serisi, cildi güneşin zararlı ışınlarından şekilde korumak için özel bir teknoloji ile geliştirilmiştir. Güçlü UVA/UVB ışınlarının neden olduğu güneş yanığı, hücre hasarı, kuruluk ve erken yaşlanma belirtileri gibi ince çizgilere karşı da yüksek besleyici özelliği sağlar.

Cilde kolayca yedirilir ve ciltte yapışkanlık hissi yaratmaz. Ürün cilt üzerinde görülmez ve kum tutmaz.

Yorum Yapın