Clinique Up Lighting Liquid Illuminator Kullanımı

Havaların ısınmasıyla birlikte saç renkleri açılmaya, ten renkleri koyulaşmaya başladı. Yaz diyince akla dalgalı saçlar, ışıl ışıl ince bir cilt, bronz ten geliyor değil mi?

Bronz tene sahip olmak isteyipte solaryum tercih etmeyen veya güneşten korunmak isteyen bayanlar, fake bronzluk yaratmak için çeşitli ürünlerden faydalanabilir. Bu yazımızda anlatacağım ürün ise hem size çok güzel bir bronzluk katacak, hemde cildinizi ışıl ışıl aydınlık gösterecek.

Hangi üründen bahsedeceğimi merak ediyorsanız lütfen okumaya devam edin.

Clinique Up Lighting Liquid Illuminator

-Ürün oldukça şık ve kullanışlı bir amblajda satışa sunuluyor. Pompalı yapısı sayesinden ürün ziyan olmuyor ve hijyenik bir kullanım sağlıyor.

-30 ml boyutunda ve üç adet renk seçeneği mevcut.

-Hem aydınlık, hem renkli bir görünüm sağlamanız tek ürünle mümkün bu nedenle oldukça kullanışlı.

-Yağsız olması nedeniyle yüzde ağırlık yaratmıyor ve akne oluşumuna neden olmuyor.

-Ürünün ışıltılı bir yapısı var ancak ışıltılı yapısı sizi korkutmasın bu ışıltı daha çok cilde aydınlık görünüm veren tarzda.

-Ürünün yapısı likit olduğu için, isterseniz fondoteninizle karıştırıp kullanabilirsiniz. Kuru ciltler bu özelliğine bayılacaktır.

-Ürün dediğim gibi tüm yüzede uygulanabilir, ancak isterseniz aydınlık vermek amacıyla elmacık kemiklerinize kaş altlarınıza burun üstünüzede uygulayabilirsiniz. Bu uygulama şekli hem yüzünüzü aydınlatacak hemde yüzünüze canlı bir renk verecektir.

-Ürünün diğer bir kullanım şekli ve benimde en sevdiğim uygulama şekline gelecek olursak; yazın güneşten bronzlaşan temiz tene aydınlık vermek ve bronzluğu daha pekiştirmek için belirli noktalara tampon hareketleri uygulamak oldukça hoş bir sonuç yaratıyor. Cildiniz sağlıkla parlarken bronzluğunuzda daha belirgin hale geliyor.

-Pigmentasyonu oldukça başarılı bir ürün, bu nedenle çok az bir miktar ile tüm yüzünüze uygulama yapabilirsiniz.

-Fiyat-performans ve kullanım ömrü açısından bakarsak oldukça başarılı ve fiyatını hakeden bir ürün.

Denemenizi kesinlikle tavsiye ederim.

Yorum Yapın